Batanije Butterfly

Produkt i ri

Batanija butterfly

do të jetë një nga shoqëreuesit tuaj të preferuar në këtë sezon të ftohtë dimri, pasi ai i ka të gjitha: ngrohtësinë, butësinë dhe rehatinë e paimagjinueshme. Ky set i ngrohtë dhe trendi me dy nuanca do të kombinohet me çdo ambjent dhe do të kthejë ngrohtësinë çdo cepi në shtëpinë tuaj.

Më shumë detaje

Add to wishlist

Përshkrimi

Batanija butterfly

do të jetë një nga shoqëreuesit tuaj të preferuar në këtë sezon të ftohtë dimri, pasi ai i ka të gjitha: ngrohtësinë, butësinë dhe rehatinë e paimagjinueshme. Ky set i ngrohtë dhe trendi me dy nuanca do të kombinohet me çdo ambjent dhe do të kthejë ngrohtësinë çdo cepi në shtëpinë tuaj. Dhe ju do të dashuroheni me butësinë dhe komfortin që në përqafimin e parë! Për më shumë lehtësi dhe prakticitet, batanija dhe jastëku sëbashku mund të lahen në lavatriçe.

Batanijen butterfly e gjeni ne permasa dhe ngjyra te ndryshme 

9 other products in the same category: