Dyshek The Queen Shfaq të madhe

Dyshek The Queen+Form

ARF77

Produkt i ri

Dysheku The Queen+Form struktura e tij e brendeshme eshte e perbere  me sustat pocket spring te veshura me copen antibakteriale keto susta jane indipendente nga njera-tjetra, ato I pergjigjen me se miri presionit te trupit pavarsisht pozicionit te gjumit.

Përmasat: 160x190cm
Përberja: Latex, shauma, memory
Me 7 zona konforti
Kellef i heqshem, lahet ne 30 grade 

Më shumë detaje

67,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Ky dyshek fale shtreses memory foam e cila memorizon ne menyre perfekte cdo pjese te trupit tuaj.

Avantazhi dyshekut the queen eshte se ai na pergjigjet me ane te 2 zonave te diferencuara nga njera tjetra.

 Zona 1

  • Zona e e mbeshtetjes se qafes qe ndihmon ne frymarrjen gjate nates

Zona 2

  • Zona e mbeshtetjes me te forte per pjesen e mesit dhe te legenit

Kellefi i tij eshte i perbere me Aloe Vera, e cila eshte nje nder bimet me kurative.Ky kellef lufton kundra  aromave te pakendeshme, eshte antialergjik dhe antibakterial.  

22 other products in the same category: