Shilte Prestige

Produkt i ri

Shiltja Prestig na vjen ne ndihme ne momentin ku ne nuk duam te heqim dore nga dysheku jone.
Shiltja Prestige eshte e pershtatshme per ata persona te cilet kerkojne nje shtres te ngurte per dyshekun e tyre.

Më shumë detaje

9,800 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Shiltja Prestig na  vjen ne ndihme  ne momentin ku ne nuk duam te heqim dore nga dysheku jone.


Shiltja Prestige eshte e pershtatshme per ata persona te cilet kerkojne nje shtres te ngurte per dyshekun e tyre.Kellefi i tije eshte i perbere prej aloe veres  e cila  lufton kundra aromave te pakendeshme, eshte antialergjik dhe antibakterjal. Ky kellef eshte I heqshem dhe mund te lahet ne 60°

22 other products in the same category: