Dyshek Beautyrest

ARF90

Produkt i ri

Nje dyshek unik qe i pershtatet me se miri trupit tuaj i cili mbron dhe shtyllen tuaj kurrizore
Me sistemin e vetajrosjes , per nje ambient antibakterial dhe gjithmone te paster.
Me shtresa: memory,Pocket spring,shauma ku garantojne cilesine e dysheku tone.
Permasat: 160 * 190 cm

35,000 LEK

Add to wishlist

30 other products in the same category: