Zbritje! Krevat Marina Shfaq të madhe

Krevat Panel

Krevati matrimonial Panel

Qetesi...Rehati...komforti eshte gjithcka qe ju ofron krevati Panel !!

Permasst: 160x190cm
Multistrade druri dhe cope mikrofiber.

Më shumë detaje

30,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Eshte i ndertuar me multistrade druri per te dhuruar qendrueshmeri dhe garanci.

Copa eshte mikrofiber e cila e ben me te lehte pastrimin.

30 other products in the same category: