Dysheku Comfort

ARF10

Produkt i ri

Nje dyshek unik qe pershtatet dhe mbron me se miri trupin tuaj dhe siguron nje gjume te qete per ju. 
Me sistemin e vetajrosjes per nje ambjent sa me te paster pasi ndihmon ajrosjen e dyshekut.
Permasat: 160x190cm ( te gjitha permasat)
Me sistem 3D
Kellef Aloe Vera, Schauma , Pocket Spring
Garancia: 10 Vite
Cmimi: 22.500 Leke
Vecori: Sistem veteajrosje , trashesi 27 cm.

Më shumë detaje

22,500 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

  • Nje dyshek unik qe pershtatet dhe mbron me se miri trupit tuaj dhe siguron nje gjume te qet per ju.
  • Me sistemin e vetajrosjes per nje ambjent sa me te paster pasi ndihmon ajrosjen e dyshekut.
  • Me shtresa: Memory,Pocket spring,cop mikrofiber antibakteriale dhe antialergjike.
  • Me 7 zona te diferencuara te kolones vertebrale
  • Garanci : 10 Vite

30 other products in the same category: