Ulje çmimi! Krevat Dorma Blue Shfaq të madhe

Krevat Dorma Blue

Produkt i ri

Krevati „Dorma Blue“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale.
Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Dorma Blue" pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume  per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.

Permasat: 160x190
Multistrade druri dhe cope velvet
Behet ne te gjitha permasat dhe koloret

Më shumë detaje

29,000 LEK

-6,500 LEK

35,500 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Krevati „Dorma Blue“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale.
Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Dorma Blue" pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume  per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.

Permasat: 160 * 190 cm

30 other products in the same category: