Krevat Cester Capitone Smile Shfaq të madhe

Krevat Cester Capitone Smile

KRE11

Produkt i ri

Krevati „Cester Capitone Smile“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale.
Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Cester Capitone Smile, pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume  per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.

Më shumë detaje

75,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Krevati „Cester Capitone Smile“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale.
Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Cester Capitone Smile, pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume  per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.

  • Ndertuar me: strukture multistrade druri dhe veshje me cope mikrofiber.
  • Permasat: 160 * 190 cm

30 other products in the same category: