Dysheku HOT Shfaq të madhe

Dysheku HOT

ARF027

Produkt i ri

HOT është dyshek i fortë, 30 cm lartësi, dyshek hipoalergjik. Siguron mbështetjen e duhur për shpinën dhe trupin. Garancia 10 vjet. Nëse preferoni një dyshek të fortë, Dysheku HOT është zgjidhja e duhur për ju. E disponojme me cdo permase.

Më shumë detaje

32,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

PËRSHKRIMI

Dysheku HOT eshte dysheku me I pershtateshem per ata  qe kerkojne nje dyshek te forte ky dyshek eshte ideal per te gjithe ata persona te cilet preferojne nje dyshek per te rigjeneruar shpinen gjate nje dite te lodhshme 
Perberja e tij eshte prej sustave pocket spring 7.2 te cilat jane te veshura me copen e tyre antibakteriale dhe antialergjike nga te dyja anet e tij ai eshte I perbere me shawma high rezistent me densitet 2500. Mbulesa e tij eshte e bute dhe e lemuar, 100% pambuk, ansoret e tij jane te veshura me copen e kamoshit ky dyshek nuk e ka kellefin te heqshem per shkak se ai eshte me sistemin e ajrimit. Ne mesin e dyshekut ndodhen pllakazat e argjenda te cilat jane te lidhura me sistemin e ajrimit keto pllaka mundesojn  daljen e cdo papastertie apo bakteri qe cdo dyshek mund te permbaje  brenda tij.Eshte me kater doreza per levizjen e tij, keto doreza ju mundesojne ta mbani dhe ta levizni lehtesisht dyshekun tuaj.

Ky dyshek rekomandohet per kedo qe kerkon nje dyshek anatomik dhe mbeshtetje te forte te trupit si edhe ka dhimbje te shpines edhe te qafes.

30 other products in the same category: