Dysheku My Dream Shfaq të madhe

Dysheku My Dream

ARF019

Produkt i ri

My Dream është një dyshek i cilësisë së lartë, i perbere nga 6 cm shtrese memory dhe 6 cm shtrese soja, i bute si dyshek (pa susta), perfekt për personat që flenë me shpinë ose anash. Dysheku ka sistem 3D per veteajrim.

Më shumë detaje

36,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

PERSHKRIM

My Dream eshte nje dyshek me 7 zona te diferencuara te zones vertebrale, me lartësi 25cm. Mbulesë te endur me fije te Aloe Vera dhe e pasuruar me mbrojte anti-bakteriale dhe kundra pluhurave e cila mund të lahet deri ne 30 grad ne lavatrice. Siguron mbështetje dhe gjumë të mirë për fëmijë dhe të rritur. Garancia 10 vjet.

30 other products in the same category: