Dysheku Diamond Shfaq të madhe

Dysheku Diamond

ARF070

Produkt i ri

Dysheku Diamond eshte i ndertuar nga tre nenshtresa: memory + shauma + pocket sprin. Kellefi eshte 100% pambuk i endur me fije Aloe Vera dhe shauma 2 cm. Dysheku eshte i paisur me 8 kanale aspirim ne te gjithe dyshekun te cilat ndihmojne ne vete airosjen e dyshekut.                                                                                                                                   

Më shumë detaje

42,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

  • Lartesia e dyshekut eshte 30 cm.
  • Eshte nje dyshek mesatarisht i forte H2.
  • Garanci dysheku 10 vjet.
  • Permasat: 160 * 190 cm

30 other products in the same category: