Dysheku Latex Shfaq të madhe

Dysheku Latex

Produkt i ri

Dysheku Latex eshte i ndertuar nga 7 zona te diferencuara te kolones vertebrale.

Dysheku eshte i perbere nga 100% latex bimor i derdhur. 

Kellefi eshte i heqshem dhe mund te lahet ne lavatrice deri ne 30 grade.

Më shumë detaje

88,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

       

  • Dysheku ka lartesi 33 cm.
  • Garanci: 10 Vite
  • Permasat: 160 * 190 cm                                     

30 other products in the same category: