Dysheku Air Plus Shfaq të madhe

Dysheku Air Plus

Produkt i ri

Dyshek i cilësisë së lartë, me 3 zona te diferencuara te kolones vertebrale, 28 cm lartësi, nje dyshek ergonomik. Fortësia e dyshekut mund të përshatatet nga mesatar në të fortë. Air Plus ofron nje mbështetje te përsosur e ofruar nga shtresa me susta individuale ne xhep. Mbulesa e tij 100% pambuk mund të lahet deri ne 30 grade. Garancia 10 vjet.

Më shumë detaje

69,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

  • Rehati Superiore në lartësi premium: 28cm - për një eksperiencë gjumi të paharrueshme.
  • Fortësi e rregullueshme falë bërthamës së dyfishtë e cila është e kthyeshme.
  • Vetëajrosje Superiore -  Me sirtem 3D dhe 3 zona komforti për mbeshtetjen e duhur në pjesë të ndryshme të trupit.
  • Susta individuale në xhep për më shumë qëndrueshmëri dhe lartësi premium.
  • Dyshek antibakterial dhe hipoalergjik, i pështatshëm për personat alergjik dhe asmatik.
  • Mbulesë e cila hiqet dhe lahet.
  • 10 vite garanci.
  • Permasat : 160 * 190 cm

30 other products in the same category: