Dysheku BOX Shfaq të madhe

Dysheku Andulat

Produkt i ri

Dysheku Box eshte i ndertuar i gjithi me shauma, dysheku rekomandohet posacerisht per persona me probleme te shtylles kurizore. Kellefi eshte 100% pambuk dhe i heqshem i lashem ne lavatrice 30 grade celcius.Ka mbushje me shauma.          

Më shumë detaje

38,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

  • Lartesia e dyshekut eshte 24 cm.
  • Eshte nje dyshek mesatarisht i forte H3.
  • Garanci dysheku 10 vjet.
  • Permasat: 160 * 190 cm

30 other products in the same category: