Ulje çmimi! Krevat Stone Shfaq të madhe

Krevat Stone

KRE434

Produkt i ri

Krevati „Stone“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale te bardhe.
Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Stone", pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj me dizajnin e vecante qe disponon.

Permasat: 160 * 190 cm

Më shumë detaje

75,000 LEK

-35,000 LEK

110,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Krevati „Stone“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale te bardhe.
Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Stone", pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj me dizajnin e vecante qe disponon.

Permasat: 160 * 190 cm

30 other products in the same category: