Krevate Raffaella Shfaq të madhe

Krevat Raffaella

Produkt i ri

Krevati  „Raffaella“  eshte i ndertuar me lekure eko pelle antialergjike dhe antibakteriale.
Ne krevatin „Raffaella“ c’do detaj eshte punuar ne menyre te moderuar dhe me shume klasicizem.

Më shumë detaje

42,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Krevati  „Raffaella“  eshte i ndertuar me lekure eko pele antialergjike dhe antibakteriale.
Ne krevatin „Raffaella“ c’do detaj eshte punuar ne menyre te moderuar dhe me shume klasicizem.
Ky krevat ofron edhe me shume bukuri nen strehen tuaj.
Eshte i disponueshem ne te gjitha ngjyrat.

30 other products in the same category: