Carcafe Anna

Produkt i ri

Carcafe poliester+ pambuk ANNA 40 perqind pambuk 60 perqind polisterol
Dimesioni 220 x 240
Kompleti i carcafve permban kellefin e dyshekut, carcafin e poshtem dhe 2 kellefe jasteku. 
Kompleti i carcafeve Anna eshte me disenjo te ndryshme.

Më shumë detaje

6,400 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Carcafe poliester+ pambuk ANNA 40 perqind pambuk 60 perqind polisterol
Dimesioni 220 x 240
Kompleti i carcafve permban kellefin e dyshekut carcafin e poshtem dhe 2 kellef jasteku. 
Kompleti i carcafeve Anna eshte me disenjo te ndryshme.

5 other products in the same category: