Carcafe Fanellate

CR03

Produkt i ri

Ky eshte nje carcafe fanellate me permasa 220 x 240cm.
Kompleti i carcafeve permban: kellefin e dyshekut, carcafin dhe dy kellef jasteku.
Kompleti i cacafeve te fanellates gjendet ne disenjo te ndryshme.

Më shumë detaje

6,400 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Ky eshte nje carcafe fanellate me permasa 220 x 240cm.
Kompleti i carcafeve permban: kellefin e dyshekut, carcafin dhe dy kellef jasteku.
Kompleti i cacafeve te fanellates gjendet ne disenjo te ndryshme.

5 other products in the same category: