Carcaf Saten Shfaq të madhe

Carcaf Saten

JM07

Produkt i ri

Zgjidhni nje nga setet e ketyre carcafeve per sofistikim dhe ambient në dhomën tuaj të gjumit. Flexaustria prezanton carcafet e Satenit për përsosmëri ne një dhomë gjumi të organizuar me hije natyrore!

Perberja: Fibra mendafshi dhe saten

Permasat : 260 * 260 cm

Më shumë detaje

Add to wishlist

Përshkrimi

Zgjidhni nje nga setet e ketyre carcafeve per sofistikim dhe ambient në dhomën tuaj të gjumit. Flexaustria prezanton carcafet e Satenit për përsosmëri ne një dhomë gjumi të organizuar me hije natyrore!Seti perfshin carcafin e poshtem, 2 kellef jastiku dhe carcafin e poshtem.

Perberja: Fibra mendafshi dhe saten

Permasat : 260 * 260 cm

30 other products in the same category: