Dhome gjumi "Miluna" Shfaq të madhe

Dhome gjumi "Miluna"

DGJM106

Produkt i ri

I pershtatet ndjeshem rehatise dhe komoditeti te ciftit.
Mjaft elegante dhe dinjitoze.
Ngjyrat e ngrohta te kesaj dhome japin nje atmosfer te ndjeshme.

Më shumë detaje

103,500 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Dhoma e gjumit Miluna perfshin:
Dollap me 6 kanata
2 komedina
1 komo
Pasqyren
Krevatin me lekure ecopele.

30 other products in the same category: