• Aktualisht nuk ka produkte te reja.
 • Krevati Perla eshte  kombinimi me i detajuar dhe cilesor i fineses dhe modernes. Bardhesia dhe aksesoret e tij unik e bejne edhe me te vecante gjumin tuaj ne te.Perberja e lekures se tij eshte ecopele, nje nder cilesite me te larta te veshjes se nje krevati.Forma unike e krevatiti Perla ben diferencen nga cdo lloj tjeter. Permasat: 160x90Multistrade druri...

  64,000 LEK
 • Ktheni dhomen e gjumit te femijes tuaj ne nje oaz ngjyrash relaksues. Me kornizen Tafeta dhoma e gjumit do te marr tjeter jete , korniza taffeta eshte e perbere prej materialit te cilesise se larte e lehte per tu vendosur ne mure por mbi te gjitha e lehte edhe per tu lare ne lavatrice ne 40°C.

  5,000 LEK
 • Shikim i shpejtë
  25,000 LEK 30,000 LEK

  Kredence me linja mjaft fine dhe elegante, shoqeruar mjaft kendshem nga nje ngjyre e embel  qe e ngroh ambjentin tuaj.

  25,000 LEK 30,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Krevati i jashtzakonshëm dhe elegant, është i butë, i ngrohtë dhe me stilin Cappitone për stilin Angus. Një shtrat me dizajni bashkëkohor me linja të thjeshta që kombinon përsosjen dhe rehatinë e jashtëzakonshme. Një alkimi unike dhe e papërsëritshme kushtuar mirëqenies. Shtrati është i disponueshëm me mbulesën e bazës së krevatit të lëvizshëm dhe me 4...

  27,000 LEK
 • Krevat ngjyre lejla trecereksh ne permasat 120 x 190. I pershtatshem per dhoma femijesh mbi 14 vjec.Veshja e tij eshte me lekure ecopele.

  18,000 LEK
 • Jorgani Dally është projektuar për të lejuar trupi tuaj të marrë frymë, në këtë mënyrë bën që ju të flini rehat gjatë gjithë natës. Është miqësor me lëkurën tuaj. Një kombinim i mikrofibrave të avancuara te Satenit i cili mundëson qarkullimin optimal të ajrit dhe ju ofron një ambient të freskët gjumi, duke ju lejuar që të flini në mënyrë paqësore çdo natë.

  13,000 LEK
 • Silver Plus është dyshek i fortë, ideal për të gjithë ata persona të cilët preferojnë një dyshek të fortë për të rigjeneruar shpinën e lodhur. Siguron mbështetjen e duhur për shpinën dhe trupin. Garancia 10 vjet. Nëse preferoni një dyshek të fortë, Silver Plus është zgjidhja e duhur për ju. 28 cm trashesi.

  43,500 LEK
 • Me pufen taffeta i mundesojm femijes tuaj rehati maksimale ndersa ai luan ne dhomen e tije.Pufa Taffet eshte e perber prej materjalit te pambukut kellefi i tije eshte i heqshem dhe i lehte per tu lare.

  9,700 LEK
 • Shikim i shpejtë
  2,900 LEK 4,000 LEK

  Jastëk 100% memory i pershtatshem per mbeshtetje optimale  Jastëku Memory  Jasteku Anatomik është projektuar dhe bërë me materialin anatomik i cili rregullohet në bazë të lëvizjes tuaj, peshës dhe temperaturës së trupit për rehati maksimale, ndërsa ju flini gjumë.

  2,900 LEK 4,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Krevati „Chesterfiled“ ,krevati eshte i punuar me lekur eko pele e cilat eshte antialerigjike dhe antibakterile, eshte i punar me qepje me dore ne pjesen e kokes se krevatit te cilat krijojn valezime dhe forma relaxuese per syrin e njeriut.

  42,000 LEK
 • Nje dyshek unik qe pershtatet dhe mbron me se miri trupin tuaj dhe siguron nje gjume te qete per ju.  Me sistemin e vetajrosjes per nje ambjent sa me te paster pasi ndihmon ajrosjen e dyshekut. Permasat: 160x190cm ( te gjitha permasat)Me sistem 3DKellef Aloe Vera, Schauma , Pocket Spring Garancia: 10 Vite Cmimi: 22.500 Leke Vecori: Sistem veteajrosje ,...

  22,500 LEK
 • Krevati „Rombi“ eshte me lekure ekopelle antialergjike dhe antibakteriale. Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Rombi“, pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.

  24,000 LEK
 • Pagesa

  Nëse ju nuk dëshironi të paguani produktin përnjëherësh, ne do t'ju japim mundësi për ta paguar atë me këste.

 • Transporti

  Nuk ka nevojë të shqetësoheni për transportin, Flex Austria do t'ju sjellë produktet deri në shtëpinë tuaj.

 • Garancia & Siguria

  100% Garanci e produktit që porosisni këtu. Ne ju sigurojmë plotësisht të dhënat tuaja personale


Si të blini?

Udhëzime praktike.

Ju mund të çdo produkt nga FlexAustria.al lehtësisht vetëm me tre hapa. Për udhëzime më të zgjeruara klikoni këtu dhe shikoni manualin e përdorimit.