• Shikim i shpejtë
  75,000 LEK 110,000 LEK

  Krevati „Stone“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale te bardhe.Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Stone", pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj me dizajnin e vecante qe disponon. Permasat: 160 * 190 cm

  75,000 LEK 110,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  50,400 LEK 67,400 LEK

  Dhoma e gjumit "Alfa" eshte e pershtatshme per hapsira te ngushta.Me Alfa çdo fëmijë mund të ketë dhome të përsosur. Dhe çdo prind mund t'i japë atij në raportin më të mirë cilësi/çmim. Shtretërit kanë një bazë te mirevendosur dhe dollapët janë më të larta, për hapësirë shtesë. Një zgjidhje vërtetë inteligjente e hapsires, i cili kombinon funksionalitetin...

  50,400 LEK 67,400 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  48,400 LEK 56,000 LEK

  Fëmijët janë gjithmonë krenaria e prindërve të tyre, për këtë ata meritojnë një dhomë të bukur, të gjallë, me mobilje projektuar ne menyre funksionale posaçërisht për nevojat e tyre të vogla, por jo të thjeshta. E ndertuat e gjitha me MDF. Eshte e disponushme ne disa ngjyra. Dhoma Zhuljet perbehet: Dollap : 330 * 240 cm 2 Krevate : 90 * 190 cm 1 komodin...

  48,400 LEK 56,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  48,400 LEK 56,000 LEK

   Me këtë koleksion, çdo dhomë gjumi mund ti bëhet një projektim i personalizuar ne ngjyra, module dhe te jete mjaft unike. Gama e përjetshëm si ngjyrë ahu dhe të bardhë, apo aktuale si jargavani dhe kuarc, lejon të veshi përbërjen më të mirë të përshtatshme për shijet e femijeve tuaj.

  48,400 LEK 56,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  29,000 LEK 35,500 LEK

  Krevati „Dorma Blue“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale.Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Dorma Blue" pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume  per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj. Permasat: 160x190Multistrade druri dhe cope velvetBehet ne te gjitha permasat dhe koloret

  29,000 LEK 35,500 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  25,000 LEK 30,000 LEK

  Kredence me linja mjaft fine dhe elegante, shoqeruar mjaft kendshem nga nje ngjyre e embel  qe e ngroh ambjentin tuaj.

  25,000 LEK 30,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  12,500 LEK 15,000 LEK

  Krevati ROYAL CUCITO i ndertuar me lekure eko pele antialergjike dhe  antibaketeriale. Eleganca qe ofron krevati „Royal Cucito“ i jep dhomes suaj te gjumit edhe me teper prakticitet. Gjerësia: 180Gjatësia: 200cm 

  12,500 LEK 15,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  12,000 LEK 20,000 LEK

  Krevat marinari ,perfekte per hapsira te vogla ,Materiali i perdorur eshte dru 100% .Ne ju japim mundesine qe femijet tuaj te kene te gjithe hapsiren qe ju nevojitet !!

  12,000 LEK 20,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  2,900 LEK 4,000 LEK

  Jastëk 100% memory i pershtatshem per mbeshtetje optimale  Jastëku Memory  Jasteku Anatomik është projektuar dhe bërë me materialin anatomik i cili rregullohet në bazë të lëvizjes tuaj, peshës dhe temperaturës së trupit për rehati maksimale, ndërsa ju flini gjumë.

  2,900 LEK 4,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Krevati „Chesterfiled“ ,krevati eshte i punuar me lekur eko pele e cilat eshte antialerigjike dhe antibakterile, eshte i punar me qepje me dore ne pjesen e kokes se krevatit te cilat krijojn valezime dhe forma relaxuese per syrin e njeriut.

  42,000 LEK
 • Nje dyshek unik qe pershtatet dhe mbron me se miri trupin tuaj dhe siguron nje gjume te qete per ju.  Me sistemin e vetajrosjes per nje ambjent sa me te paster pasi ndihmon ajrosjen e dyshekut. Permasat: 160x190cm ( te gjitha permasat)Me sistem 3DKellef Aloe Vera, Schauma , Pocket Spring Garancia: 10 Vite Cmimi: 22.500 Leke Vecori: Sistem veteajrosje ,...

  22,500 LEK
 • Krevati „Rombi“ eshte me lekure ekopelle antialergjike dhe antibakteriale. Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Rombi“, pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.

  24,000 LEK
 • Dysheku Relax eshte dysheku me I pershtateshem per ata  qe kerkojne nje dyshek te forte ky dyshek eshte ideal per te gjithe ata persona te cilet preferojne nje dyshek per te rigjeneruar shpinen gjate nje dite te lodhshme. 

  30,000 LEK
 • Dysheku I ashtuquajtur Gold eshte I perbere prej sustave indipendente te veshura me cope antibakteriale, keto susta mundesojne elasticitet invidual, qe do te thote se cdo suste do te perputhet me formen dhe levizjet e trupit tuaj pa krijuar shtypje (presion) ndaj muskujve tuaj apo transferim të lëvizjes nga ana tjetër e dyshekut....

  48,000 LEK
 • Dysheku The Queen+Form struktura e tij e brendeshme eshte e perbere  me sustat pocket spring te veshura me copen antibakteriale keto susta jane indipendente nga njera-tjetra, ato I pergjigjen me se miri presionit te trupit pavarsisht pozicionit te gjumit. Përmasat: 160x190cmPërberja: Latex, shauma, memoryMe 7 zona konfortiKellef i heqshem, lahet ne 30 grade 

  67,000 LEK
 • Dysheku Silver eshte i perbere nga shawma high rezisten dhe memory foam , me 5 zona te diferencuara. Zona mbeshtetjes se qafes kjo zone mundeson rehati maksimale sherben per te mos hasur veshtiresi ne frymarrje gjate gjumit. Zona dobesis se supeve gjithashtu kjo zone sherben ne mos mpirjen e kraheve gjate gjumit. Zona e mesit. Zona e kofsheve. Zona e...

  47,000 LEK
 • Shiltja Prestig na vjen ne ndihme ne momentin ku ne nuk duam te heqim dore nga dysheku jone.Shiltja Prestige eshte e pershtatshme per ata persona te cilet kerkojne nje shtres te ngurte per dyshekun e tyre.

  9,800 LEK
 • Shiltja The Queen na  vjen ne ndihme  ne momentin ku ne nuk duam te heqim dore nga dysheku jone. Shiltja the queen fale shtreses se tij me memory foam e cila memorizon ne menyre perfekte cdo pjese te trupit tuaj ku na mundeson rehati maksimale.

  14,700 LEK
 • Shikim i shpejtë
  2,900 LEK 4,000 LEK

  Jastëk 100% memory i pershtatshem per mbeshtetje optimale  Jastëku Memory  Jasteku Anatomik është projektuar dhe bërë me materialin anatomik i cili rregullohet në bazë të lëvizjes tuaj, peshës dhe temperaturës së trupit për rehati maksimale, ndërsa ju flini gjumë.

  2,900 LEK 4,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Fleksaustria ne bashkpunim me firma nderkombetare per arredimin e dhomes se gjumi me aksesoret e nevojshme te krevatit sjell : Jorgan me fibra permasa 160/200

  5,600 LEK
 • Pagesa

  Nëse ju nuk dëshironi të paguani produktin përnjëherësh, ne do t'ju japim mundësi për ta paguar atë me këste.

 • Transporti

  Nuk ka nevojë të shqetësoheni për transportin, Flex Austria do t'ju sjellë produktet deri në shtëpinë tuaj.

 • Garancia & Siguria

  100% Garanci e produktit që porosisni këtu. Ne ju sigurojmë plotësisht të dhënat tuaja personale


Si të blini?

Udhëzime praktike.

Ju mund të çdo produkt nga FlexAustria.al lehtësisht vetëm me tre hapa. Për udhëzime më të zgjeruara klikoni këtu dhe shikoni manualin e përdorimit.