Jorgan aventura

Produkt i ri

Jorgani aventura eshte i larshem ne lavatrice deri ne 50 grad antialergjik dhe antibakterial

Jarganin aventura e gjejme ne permasa dhe ngjyra te ndryshme.

Më shumë detaje

8,800 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Jorgani aventura eshte i larshem ne lavatrice deri ne 50 grad antialergjik dhe antibakterial

Jarganin aventura e gjejme ne permasa dhe ngjyra te ndryshme.

Jaorgani aventura eshte nje jorgan i mbushur me fibra eshtë projektuar që të ofrojë butësi të jashtëzakonshme, lëkurë miqësore, plotësisht të freskë dhe e lehtë për t'u ruajtur.

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep  ju garanton gjumë të gjatë dhe pa ndërprerje.  Natyrisht ky jorgan antialergjik është i përshtatshëm për të gjithë personat që vuajnë nga alergjitë.

9 other products in the same category: