Krevat Chesterfield

Produkt i ri

Krevati „Chesterfiled“ ,krevati eshte i punuar me lekur eko pele e cilat eshte antialerigjike dhe antibakterile, eshte i punar me qepje me dore ne pjesen e kokes se krevatit te cilat krijojn valezime dhe forma relaxuese per syrin e njeriut.

Më shumë detaje

45,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Krevati „Chesterfiled“ ,krevati eshte i punuar me lekur eko pele e cilat eshte antialerigjike dhe antibakterile, eshte i punar me qepje me dore ne pjesen e kokes se krevatit te cilat krijojn valezime dhe forma relaxuese per syrin e njeriut.
Krevati „Chesterfield“ kombinohet lehte pasi hyn te linja neo klasike
Komod dhe i pershtatshem per te gjitha dhomat e gjumit pasi mund te zgjidhini ngjyren qe deshironi

24 other products in the same category: