Zbritje! Krevat Marina Shfaq të madhe

Krevat Marina

KRE435

Krevati matrimonial Marina

Qetesi...Rehati...komforti eshte gjithcka qe ju ofron krevati Marina!!

Më shumë detaje

Add to wishlist

Përshkrimi

Krevati matrimonial Marina!

Eshte i ndertuar me multistrade druri per te dhuruar qendrueshmeri dhe garanci.

Copa eshte mikrofiber e cila e ben me te lehte pastrimin.

30 other products in the same category: