Dhome gjumi "Roma 1"

Produkt i ri

Dhoma e gjumit "Roma 1" i stilit neoklasik i disponueshem ne ngjyre te zeze dhe gold ose te zeze dhe silver.

Më shumë detaje

100,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Dhoma e gjumit "Roma 1" perfshin:
Dollap me 4/6 kapake 
1 komo
Krevatin (ne permasat 160*200)
Pasqyren

30 other products in the same category: