Dhome gjumi "Jennifer"

Produkt i ri

Dhoma e gjumit "Jennifer" i stilit neoklasik eshte zgjedhja e duhur per ta ndjere veten ne nje epoke te klasicizmit dhe kenaqesises se syrit!

Më shumë detaje

200,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Dhoma e gjumit "Jennifer" perfshin:
Dollap me 2/3 kapake 
1 komo
Krevatin (ne permasat 160*200)
Pasqyren

30 other products in the same category: