Krevate ROYAL CAPITONNE Shfaq të madhe

Krevat ROYAL CAPITONNE

Produkt i ri

Krevati „Royal Capitonne“ eshte me strukture multistrat druri dhe me lekure eco pelle, lekura me e mire ne treg persa i perket cilesise. Eshte antialergjik dhe antibakterial.

Më shumë detaje

Add to wishlist

Përshkrimi

Krevati „Royal Capitonne“ eshte i perbere me lekure eco pelle, antialergjik dhe antibakterial.
 
Ndryshoni pamjen e dhomës tuaj të gjumit me krevatin Royal Capitonne. Thjeshtësia plotëson bukurinë. I qëndrueshëm dhe me stil. Ky krevat është një mobilje e përsosur për mobilimin e dhomës suaj të gjumit.

Mund ta gjeni ne te gjitha ngjyrat.

24 other products in the same category: