Krevat ROMBI

Produkt i ri

Krevati „Rombi“ eshte me lekure ekopelle antialergjike dhe antibakteriale.
Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Rombi“, pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.

Më shumë detaje

24,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

  • Strukture multistrade druri dhe veshje lekure ecopelle
  • E disponueshme ne te gjitha ngjyrat.
  • Permasat : 160 * 190 cm

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Krevat ROMBI

Krevat ROMBI

Krevati „Rombi“ eshte me lekure ekopelle antialergjike dhe antibakteriale.
Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Rombi“, pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.