Krevat LUXX

Produkt i ri

Krevati „Lux“ i ndertuar me lekur eko pele antialergjike dhe antibaketeriale.

Më shumë detaje

Add to wishlist

Përshkrimi

Krevati „Lux“ i ndertuar me lekur eko pele antialergjike dhe antibaketeriale.
Me krevatin „Lux“ ju i dhuroni mundesine vetes tuaj per te bere nje gjume luksi, ashtu sic dhe eshte emri i krevatit i cili disponon nje dizajn unik dhe nje kombinim shume modern me perberjen e tij prej lekure ekopele.
Mund ta gjeni ne ngjyren qe ju deshironi.

24 other products in the same category: