Krevati ROYAL CUCITO

KRE290

Produkt i ri

Krevati ROYAL CUCITO i ndertuar me lekure eko pele antialergjike dhe  antibaketeriale.

Eleganca qe ofron krevati „Royal Cucito“ i jep dhomes suaj te gjumit edhe me teper prakticitet.

Gjerësia: 180
Gjatësia: 200cm 

12,500 LEK

-2,500 LEK

15,000 LEK

Add to wishlist

30 other products in the same category: