Puf Tafeta

TAFP01

Produkt i ri

Me pufen taffeta i mundesojm femijes tuaj rehati maksimale ndersa ai luan ne dhomen e tije.
Pufa Taffet eshte e perber prej materjalit te pambukut kellefi i tije eshte i heqshem dhe i lehte per tu lare.

Më shumë detaje

9,700 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Me pufen taffeta i mundesojm femijes tuaj rehati maksimale ndersa ai luan ne dhomen e tije.
Pufa Taffet eshte e perber prej materjalit te pambukut kellefi i tije eshte i heqshem dhe i lehte per tu lare.

21 other products in the same category: