Tapet te vegjel Taffeta

TAFT01

Produkt i ri

Tapeti Taffeta I mundeson dhomes se femijes tuaj nje ambjent te ngrohte. Tapeti taffeta eshte I perber prej materjlit te pambukut dhe I nderthurur me leshin e deles.

Më shumë detaje

6,500 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Tapeti Taffeta I mundeson dhomes se femijes tuaj nje ambjent te ngrohte. Tapeti taffeta eshte I perber prej materjlit te pambukut dhe I nderthurur me leshin e deles.

Tapetin taffeta e gjejm ne dy ngjyra: 

  1. Portokalli
  2. Jeshile

21 other products in the same category: