Krevat FENDI ZIP Shfaq të madhe

Krevat FENDI ZIP

KRE411

Produkt i ri

Krevati „FENDI ZIP“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale.

Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „FENDI ZIP" pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume  per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.

Më shumë detaje

77,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Krevati „FENDI ZIP“ eshte me cope mikrofiber antialergjike dhe antibakteriale.

Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „FENDI ZIP" pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume  per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj.

Permasat: 160 * 190 cm

30 other products in the same category: