Zone Comfort

ARF019

Produkt i ri

Dyshek I forte per mbeshtetje te persosur. Permbajte shauma dhe memory per rehati.

Garanci: 5 vjecare.

Lartesia e dyshekut: 23 cm

Dyshek dopjo (160*190, 180*200)

 Dyshek tek (90*190, 120*190) dhe cdo permase tjeter.

Kellef I cili mund te lahet deri ne 30 grade celcius ne lavatrice.

 

Më shumë detaje

43,990 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Dysheku Zone Comfort eshte zgjidhja perfekte per dhimbjet e shpines, I perbere nga dy shtresa. Shtresa e pare eshte shauma (shkume me baze uji) e cila mundeson lehtesim ne dhimbjet e kyceve apo te shpines per t’ju zgjuar ne mengjes me energji. Shtresa e siperme eshte memory, e cila merr formen e trupit dhe krijon komoditet te plote gjate kohes se fjetjes. Ky dyshek keshillohet edhe nga pediatret per femijet deri ne moshen 18- vjecare, pasi siguron mbeshtetje te drejte dhe optimal per shtyllen kurrizore.

30 other products in the same category: