Dysheku Venus Shfaq të madhe

Dysheku Venus

Produkt i ri

Dysheku Venus eshte i perbere nga tre nenshtresa :Memory, shauma dhe xhel shauma.

Kellefi eshte i heqshem dhe mund te lahet ne lavatrice deri ne 30 grade.

Venus eshte nje dyshek i cili mund te perdoret nga te dy anet.

Më shumë detaje

40,000 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

Karakteristika te tjera

Lartesia e dyshekut eshte 29 cm.

Permasat: 160 * 190 cm

Garanci : 10 Vite

30 other products in the same category: