Dysheku Silver Plus Shfaq të madhe

Dysheku Silver Plus

ARF069

Produkt i ri

Silver Plus është dyshek i fortë, ideal për të gjithë ata persona të cilët preferojnë një dyshek të fortë për të rigjeneruar shpinën e lodhur. Siguron mbështetjen e duhur për shpinën dhe trupin. Garancia 10 vjet. Nëse preferoni një dyshek të fortë, Silver Plus është zgjidhja e duhur për ju. 28 cm trashesi.

Më shumë detaje

43,500 LEK

Add to wishlist

Përshkrimi

  • Me 3 zona komforti për mbështetje optimale për zona të ndryshme të trupit.
  • Mbulesë me Zinxhir e cila lahet për një ambient të shëndetshëm dhe të pastër pa baktere, pluhura dhe aroma te pakendshme.
  • Dyshek Antibakterial and antialergjik, i përshtatshëm për personat alergjik ose asmatik.
  • Pozicion perfekt dhe mbështetje optimale për shpinën gjatë gjumit.
  • Me vetëajërosje për një gjumë më të rehatshëm

30 other products in the same category: