Dyshek Venus New Shfaq të madhe

Dyshek Venus New

Produkt i ri

Një klasik i mrekullueshëm nga Flexaustria, i famshëm për rehatinë e tij të shkëlqyer dhe higjienën e pakompromis. Bërthama e teknologjisë së lartë përmban katër materiale të ndryshme Myform, ndërsa mbulesa është projektuar për të siguruar një pengesë kundër baktereve, falë trajtimit Fibersan, pa cenuar frymëmarrjen dhe freskinë.

Më shumë detaje

Add to wishlist

Përshkrimi

1-Pëlhurë mikrofibër viskoze dhe poliester.

2-Mikrofibra bambu dhe poliester.

3-Myform Extension Extra Soft.

4-Pëlhurë shumë rezistente.

5-Myform Memory Clima 1 cm.

6-Myform Memory Air 4,5 cm.

7-Shtesa Myform 8 cm.

8-Myform Air 5,5 cm.

9-Lartesia 27 cm .

30 other products in the same category: